X
top

Jak to działa?

Jak to działa?

  1. Wypożyczalnia
  2. /
  3. Jak to działa?

SZANOWNI PAŃSTWO

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, postanowiłem od 2019 roku uruchomić wypożyczalnię akordeonów. Jest to doskonała opcja dla osób, które nie zdecydowały się jeszcze na zakup własnego instrumentu, a jednocześnie zależy im na tym, żeby grać na akordeonie najwyższej klasy.

Instrumenty Scandalli świetnie nadają się zarówno dla profesjonalistów, do szkół muzycznych, jak i dla wszystkich miłośników akordeonu. Sprawdzone techniki budowy drewnianych (a nie plastikowych), pokrytych celuloidem (a nie lakierowanych) korpusów, drewnianych głośnic, jak i metalowych mechanik i galeryjek sprawi, że jakość zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagającego konesera. Rewelacyjna, sprawna reakcja głosów, tradycyjnie mocny bas, szerokie, głębokie brzmienie to cechy, które charakteryzują nasze wspaniałe instrumenty.

Wszystkie akordeony Scandalli wykonywane są według tradycyjnych metod produkcji, tylko i wyłącznie w naszej fabryce w Castelfidardo we Włoszech. Firma jest jedną z ostatnich, która buduje instrumenty bezkompromisowej jakości, największą wagę przywiązując do jakości użytych materiałów i wykonania. Dzięki temu nasze akordeony wyróżniają się precyzyjnymi, szybkimi, niezawodnymi mechanikami prawej i lewej ręki, a w szczególności brzmieniem- okrągłym, ciepłym, z niezwykle mocnym i pełnym basem. Scandalli przykłada także szczególną wagę do wytrzymałości instrumentów, nawet, gdy użycie lepszych materiałów wiąże się z nieco większą wagą. Dzięki temu nasze akordeony idealnie spisują się nie tylko u indywidualnych użytkowników, ale także w szkołach muzycznych, gdzie ze względu na dużą ilość użytkowników, kwestie jakości i wytrzymałości są niezwykle ważne.

Akordeony Scandalli, wyróżniają się na tle konkurencji ze względu na politykę fabryki, która zrezygnowała z budowania instrumentów „budżetowych”, natomiast przykłada wielką wagę, żeby już od modelu C111 aż do najwyższego modelu Extreme C Plus instrumenty były budowane wg tych samych zasad i najwyższych standardów. Firma NIE UŻYWA plastiku do budowy korpusu, głośnic, czy mechanik. Biorąc pod uwagę relację ceny do jakości i wytrzymałości, oferta Scandalli jest bardzo atrakcyjna. Dodatkową korzyścią jest, że dzięki swojej budowie, nasze instrumenty wybijają się brzmieniem i siłą basu. Dużo modeli mam dostępnych na miejscu w Polsce, tak że bardzo chętnie udostępnię je do przetestowania i porównania z instrumentami konkurentów.

© 2021 SCANDALLI POLSKA. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonawca strony: Paranoya Design